Fotograf / Designer

Tomáš Bederka


„Umění musí být více než fotografický aparát, duši vyjádřiti musí.“

– Mikoláš Aleš

Většina lidí hledá celý život něco, co je bude naplňovat. Já to našel a to poměrně brzy. Přesně tak, je to fotografování. Nezáleží mi na tom, jestli podle různých příruček fotím technicky  správně. Technika je totiž něco, co se dá naučit. Talent a cit, ten vám musí být dán. Fotím podle sebe, mám svůj styl a nejsem zastánce velkých úprav, tzv: „photoshopování“, což si můžete na mých fotografiích všimnout. Snažím se ve fotografiích zvěčnit emoce a snažím se fotografie upravit tak, aby zůstaly přirozené.

Zároveň mám radost, že před nedávnem se má práce stala výběrem na prestižní stránce lookslikefilm.com, kde se srocuje více jak 60 000 profesionálních fotografů z celého světa a z jejich prací právě moje byla vybrána jako ukázková v projektu Daily Updates a díky tomu jsem měl tu čest získat odznak „Featured on LooksLikeFilm“.

podpis


Art Director

Kristýna Přibylová


„Pouze ti, kteří se odváží jít příliš daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá jít“

– Thomas Stearns Eliot

Kristýna je velice schopný a kreativní člověk, proto pozice art directorky je pro ní přímo jako ušitá na míru. Hledání lokací, vymýšlení scény, vymýšlení outfitů, styling, doplňky, to všechno je její každodenní náplní a proto naše výsledná práce má takové grády.