REFERENCE

Tomáš P.
Tomáš je vynikající mladý fotograf, který je kvalitní a flexibilní ve své práci, což mně jako manažerovi internetového obchodu vytváří možnosti rychlého a 100% menežovaní procesů v eshopu. Dále je to samozřejmě správný chlapík, se kterým se vždy při fotografování pobavíme a o jeho přístupu k práci jsem se již zmínil. Fotografie jsou vždy podle požadovaných parametrů a i následná práce s fotografiemi je vždy špičková. Mimo jiné s Tomášem pracuji i při vytváření grafických bannerů pro reklamy nebo na web, čili je to takový "komplexní" týpek, určitě doporučuji.

Tomáš P.
CEO
-
Monsta Shop
Karolína + Vladimír
Toma jsme si vybrali na focení naší svatby a musím říct, že lépe jsme si nemohli vybrat. Máme překrásné fotky, na které se nemůžeme vynadívat. U Toma nehledejte nudné, typické svatební fotografie s ukazováním prstýnků, podvazku a strojené postavení pouze na fotku. Tomáš zachycuje neskutečně krásně emoce, které z fotek přímo srší. Je to kouzelník. Velké díky patří i jeho pomocnici Kristýnce, která zase umí zachytit detaily z ženské strany pohledu (šaty z různých úhlů atd). Doporučuju jednoznačně!

Karolína + Vladimír
Doleželovi
Veronika V.
S Tomem je skvělé pracovat, protože i z absolutního mála udělá bombu. Skvělá domluva, skvělé fotky a navíc skvělá osobnost! Rozhodně za PFB doporučuji, na výsledek z každého focení se vždy velmi těšíme a práce s ním je spíše zábava, i když ji bere rozhodně zodpovědně! Výhodou je také propojení s grafikou, protože výsledek je opravdu technicky perfektní. Prostě není co vytknout!

Veronika V.
Marketing
-
Jana K.
Po otevření BIBLOO CONCEPT STORE jsme se snažili vyfotit náš netypický, krásný a exkluzivní interiér. Veškeré výsledky do té doby však nenaplňovaly naše představy. Nakonec jsme se domluvili s Tomem. Byla to nejlepší volba. Nafotil nám nejen prostory, kde vystihl jak detail, tak celek, ale i krásnou kolekci od Jakuba Polanky a další outfity. Celé focení bylo naprosto úžasné a celý jeho team byl velice profesionální. Užili jsme si spoustu srandy, odnesli jsme si nezapomenutelnou vzpomínku a co je nejvíc, máme přesně to, co jsme hledali. Krásné fotky! Za celý team BIBLOO Toma vřele doporučuji a těším se na další skvělou spolupráci.

Jana K.
Marketing
-
Monika A.
Tomáše jsme oslovili pro nafocení editorialu pro tištěný MOMAG ve spolupráci se značkou džusů Jumex. S výslednými fotkami byly spokojené všechny strany. S Tomášem byla skvělá domluva, přišel včas (to se cení), a u focení byla uvolněná atmosféra. Ještě ten den jsme večer dostali náhledové fotografie k výběru a do 3 dnů byly všechny fotografie hotovy. Doporučuji všem, kteří chtějí mít jistotu termínovou i kvalitní výstupy.

Monika A.
Majitelka
-
MØ Magazín
Zuzana V.
Tomášovo focení byl úžasný vánoční dárek, který perfektně zachytil první dny našeho miminka. Je to velmi talentovaný profesionál, už při domlouvání velmi flexibilní a ochotný, rovnou mi i dopředu poslal nápady, jak by chtěl fotky stylizovat. Přijel i k nám domů, což jsem s malým dítětem velmi ocenila. Fotky jsou fantastické, vystihují přesně to, co mají a ještě ke všemu byly doručeny v den focení! Byla to velmi dobrá zkušenost a mohu jen doporučit.

Zuzana V.
Henrique P.
S Tomášem jsme se poprvé setkali na focení pro magazín InConcept. Hned jsme si padli do oka jelikož naše fantazie a kreativita ohledně fotek má podobný směr a nejen to. Tenhle klučina ví co chce a proto také disponuje dílem, které je k vidění. Já osobně mohu říci, že takových fotografů by mezi námi mělo být více. Je to kreativec a profesionál. Za naši spolupráci jsem vděčný.

Henrique P.
Ondřej H.
S Tomášem jsem stál poprvé před objektivem a mohu říct, že to bylo opravdu skvělý zážitek. Absolutně jsem nevěděl, co mám dělat a Tomáš mi všechno řekl, co mám dělat, kam se koukat, atd. Je to absolutní profesionál!! Klobouk dolů, jseš umělec Tome!!! Díky

Ondřej H.
Klára Š.
Ještě jednou chceme moc poděkovat za ty nejkrásnější fotky, které vystihují naprosto dokonale naší lásku a štěstí. ❤️ Skvělé odpolední focení strávené se skvělým týmem.

Klára Š.
Simona K.
Tomáš předvádí skvělou práci. Je nápaditý a kreativní, to se samozřejmě také odráží na jeho tvorbě. Focení s ním bylo zábavné a s fotkami jsem byla moc spokojená 🙂

Simona K.
Petra B.
Co vím, tak Toma vždy bavilo fotit, ale až před nedávnem to rozjel naplno a ukázal všem, co v něm je. Má cit pro okamžik, který když vyfotí , tak vzniká krásný příběh, na který je radost se dívat. Už se těším na další společné vyprávění.

Petra B.
Simona Z.
Focení s Tomem jsem si náramně užila. Dokáže vytvořit pohodovou atmosféru, tak že ani stydlíni jako jsem já, se nemusí ničeho obávat 🙂 . Tomáš má talent a výsledky jeho práce stojí za to.

Simona Z.
Nikola B.
Focení s Tomem dopadlo na jedničku ( s hvězdičkou ).. pro mě zatím nejlepší focení :)) Od rána jsem byla celkem nervozní, ale hned jak jsme se všichni sešli ze mě spadla nervozita.. Focení bylo uvolněné, padaly různé vtípky.. prostě byla sranda a stálo to za to !! Jelikož si o sobě nemyslím, že bych byla nějak moc fotogenická a bála jsem se, že se jen s těží vyberou nějaké dobré fotografie, tak na samotný výsledek jsem koukala s otevřenou pusou.. Co fotka, to nádhera.. Jako fotografa doporučuji - má skvělé nápady a jeho smysl pro humor ani nezmiňuju 🙂

Nikola B.
Zuzana T.
Focení s Tomem bylo skvělé, všechno fungovalo tak, jak mělo a podle mě jsme docílili fakt krásných fotek, které mají náladu, a skvělé téma. Co se týče spolupráce s make-up artistkou a styling, který je nedílnou součástí focení, tak za mě na jedničku. Holky jsou obě moc milé a vědí, co dělají a čeho chtějí přesně dosáhnout a drží se tématu, které bylo předem zvolené. Celková atmosféra s Vámi všemi byla hodně přátelská, na pohodu a nebyla jsem vůbec nervózní a strašně jsem se těšila na výsledek 🙂 


Zuzana T.
Modelka
Radim Švajner
S Tomášem spolupracujeme již několik měsíců, časově nám vyjde vždy v rámci možností maximálně vstříc a společně najdeme řešení i u komplikovanějších požadavků, či šibeničních deadlinů.

Radim Švajner
Marketing Specialist
-
Tomáš Paták
Spolupráce s Tomem je skvělá hlavně v tom, že si na nic nehraje a focení bere zodpovědně. Pracuje opravdu rychle, a proto ho doporučím všem markeťákům, podnikatelům nebo agenturám. Jeho největší výhodou je, že jeho fotky nejsou jenom pouze umělecky hodnotné, ale díky jeho vhledu do marketingu také užitelné pro webovou prezentaci, kreativy a print. Z těchto důvodů se na Tomáše dá opravdu spolehnout jako na univerzální nástroj k dobrým kampaním.

Tomáš Paták
CEO
-
Branditos
Nikola + Michael
Tomáš je velký profesionál ! Věděl přesně kde má stát, jak fotit a všechny ty pro nás krásné okamžiky zachytil tak dokonale, že při pohledu na fotky si připadáme jako bychom to zažívali znova a díky němu máme vzpomínku na celý život uchovanou . A nakonec, upřímně, kdo Vám dodá cca 250 upravených fotek do dvou dnů? Tomáš ano. Tomáši, děkujeme!

Nikola + Michael
Hákovi